€ 8,50 € za godzinę brutto

Dam pracę w Niemczech na produkcji czekolady bez języka w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Opublikowany: 23 lutego 2016 23:17

Fabryka wyrobów czekoladowych w Hamburgu poszukuje pracowników na produkcję. Aktualna oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka. Rozpoczęcie zatrudnienia zaplanowane jest na marzec 2016.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Zarobki: 8,50 euro za godzinę.

Lokalizacja: Hamburg Niemcy.

Zadania:
pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie nieskomplikowanych prac wspierających produkcję czekolady i pochodnych wyrobów.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy od początku marca 2016;
  • aktualne badania sanepidowskie;
  • doświadczenie będzie plusem;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • motywacja do osiągania wysokich limitów produkcyjnych;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • bardzo dobry stan zdrowia;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • umiejętność szybkiej nauki i wdrażania się w obowiązki.

Gwarantujemy:

  • pracę na umowę zlecenie od marca 2016;
  • rzetelne szkolenie wprowadzające;
  • bardzo dobre zarobki;
  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie;
  • okazję do zdobycia nowych doświadczeń.

Dla kandydatów:

CV prosimy wysyłać pod adres mailowy:

dppolskihr.2389296@es-candidate.com

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami, tym samym nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-marca-2016-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-hamburg-produkcja-czekolady/

wyświetleń: 2725, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 14656ccd30c5dda3

5 komentarzy aby “Dam pracę w Niemczech na produkcji czekolady bez języka w Hamburgu”

  1. Witam!
    Jestem zainteresowana tą ofertą wraz z chłopakiem, posiadamy doświadczenie w pakowaniu . Kontakt pod adresem e-mail: k.stecura025@interia.pl

  2. Witam!Jestem energiczną,pracowitą,punktualną i sumienną osobą.Posiadam duże doświadczenie w pracy na produkcji w szybkim tempie i pod presją czasu.Między innymi pakowanie,praca przy taśmie.Posiadam aktualne badania sanepidowskie.Bardzo pilnie szukam pracy Angelika DABKO Koszalin mój numer telefonu 94785643952

  3. Witam jestem zainteresowany praca moge wyjechac nawet jutro mam doswiadczenie na produkcji i pakowaniu umiem pracowac szybko jestem rzetelny i sumienny bez nalogow bardzo prosze o kontakt

  4. Zainteresowana jestem ta oferta