€ 9,40 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech na magazynie z obuwiem od zaraz bez języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 20 października 2015 04:10

Hurtownia obuwia z Monachium zatrudni od zaraz pracowników bez znajomości języka niemieckiego do zbierania zamówień i pakowania. Niemcy praca dla Polaków z zapewnionym płatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Monachium

Zarobki: 9,40 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • zbieranie zamówień na magazynie
  • zdejmowanie produktów z półek
  • kontrola jakości
  • pakowanie
  • zabezpieczanie przed wysyłką
  • inne prace zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • zwinność, sprawność
  • umiejętność utrzymywania porządku w miejscu pracy
  • odpowiedzialność
  • punktualność
  • dyspozycyjność
  • samodzielność

Oferujemy:

  • możliwość zorganizowania zakwaterowania odpłatnego
  • pracodawca zapewnia ubezpieczenie i odprowadza składki
  • wysokie zarobki
  • dla najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • dostęp do świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Zgłoszenia z załączeniem CV należy przesłać mailowo na adres:

Ogłoszenie nieaktualne

wyświetleń: 2383, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 70562592b34f3ab

4 komentarze aby “Dam pracę w Niemczech na magazynie z obuwiem od zaraz bez języka Monachium”

  1. witam jestem osoba niesłyszacy jestem interesujacy magazynie z obuwie.. przyjmuje?? pisze na email

  2. Joanna Żak Mateusz Soczewka dn. 26 października 2015 @ 21:22

    Witam, Jesteśmy parą, która jest zainteresowana pracą w hurtowni obuwia w Monachium.
    Proszę o podanie adresu mailowego na który możemy przesłać CV.
    Joanna Żak i Mateusz Soczewka

  3. poszukuje pracy dn. 3 listopada 2015 @ 18:30

    Jestem zainteresowana pracą proszę o odpowiedz. Agnieszka,

  4. Małgorzata dn. 6 listopada 2015 @ 09:08

    Mam 54 lata. nie znam języka . mam orzeczenie o niepełnosprawności ( astma). Jestem też osobą niedosłyszącą i mam cukrzycę. Bardzo chciałabym pracować . Czy dałabym sobie radę? Czy mam szansę? Jestem osobą samotną , nie mam prawa jazdy ani samochodu.