€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech na magazynie bez znajomości języka Erfurt 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Erfurt
  • Opublikowany: 25 marca 2016 00:28

Magazyn z Erfurtu pilnie zatrudni pracowników do kompletowania zamówień i innych zadań magazynowych. Praca w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka, chcących podjąć zatrudnienie na dłuższy czas.

Stanowisko: magazynier.

Miejsce zatrudnienia: Erfurt.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Opis stanowiska:
pracownik będzie wykonywał zadania magazynowe związane ze zbieraniem zamówienia za pomocą skanera ręcznego. Pozostałe obowiązki będą na bieżąco zlecane przez przełożonego.

Wymagania wobec kandydata:

  • doświadczenie w pracy na magazynie;
  • znajomość języka niemieckiego będzie atutem;
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • odpowiedzialność;
  • punktualność, bezproblemowość;
  • motywacja do pracy;
  • sprawność fizyczna oraz brak chorób.

Oferujemy:

  • dobre zarobki;
  • dofinansowanie zakwaterowania;
  • pomoc polskiego przedstawiciela agencji na miejscu;
  • osoby chętne mogą pracować również w weekend;
  • przeszkolenie na stanowisku;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie, składki;
  • kartę EKUZ oraz druk A1;
  • nocki i nadgodziny płatne +25% stawki podstawowej.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do składania aplikacji poprzez stronę:

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-na-magazynie-erfurt-bez-znajomosci-jezyka/

wyświetleń: 2724, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 34856f2ed6449e8e

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.