€ 15 euro/netto

Dam pracę w Niemczech jako spawacz WIG/MAG od zaraz, Kulmbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kulmbach
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2023 11:18
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
spawacz TIG stal nierdzewna

Od zaraz firma przemysłowa działająca w Kulmbach poszukuje chętnych spawaczy WIG/MAG do podjęcia legalnej pracy w Niemczech przy spawaniu elementów ze stali czarnej.

Szanowni Państwo,

poszukujemy 4 spawaczy WIG/MAG od zaraz! Spawanie korpusów pomieszczeń i elementów. Spawanie stali czarnej o grubości od 1,5 mm do 10 mm. Sporadycznie spawanie stali nierdzewnej. Elementy muszą być spawane szczelnie metodą WIG.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Spawanie metodą MAG.

• Spawanie metodą WIG.

WYMAGANIA:

• Minimum 1-rok doświadczenia przy spawaniu.

• Znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem

• Własny środek transportu.

• Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

ZAPEWNIAMY:

• Umowę o pracę.

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.

• Dopłatę do zakwaterowania.

• Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów.

• Organizacja wyjazdu.

• Stałą opiekę polskojęzycznego koordynatora.

• Dodatki do paliwa dla kierowców.

• Pokrywamy koszty paliwa za przejazd Polska – Niemcy.

Zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu.

+48 17 200 0021

wyświetleń: 101, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 2086449246fa87bd