€ 9,00 €/h

Dam pracę w Niemczech jako pomocnik, pracownik pralni bez języka w Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bonn
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 listopada 2016 06:36
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
LOGO WIĘKSZE1

Agencja zatrudnienia dla pralni przemysłowej z Bonn poszukuje pomocników. Fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego, doświadczenie mile widziane.

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowy.

HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami – są naszą pasją.

Dla naszego Klienta, renomowanej pralni przemysłowej, poszukujemy osób na stanowisko:

Pomocnik / Pracownik pralni przemysłowej
Miejsce pracy: Niemcy

OPIS STANOWISKA:
• sortowanie i składanie prania
• załadunek i obsługa maszyn piorących
• utrzymanie czystości i porządku na magazynie
• przygotowywanie prania do prasowania

WYMAGANIA:
• doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
• chęć do pracy, sumienność, rzetelność
• zdolności manualne i dobra sprawność fizyczna,
• podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana,
• dyspozycyjność

OFERUJEMY:
• umowa o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy
• legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)
• stawka: 9,00 €/h (Landy zachodnie)
• opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec
• dodatkowe ubezpieczenie na terenie Niemiec
• zapewnione bezpłatne zakwaterowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji:
– lub na adres mailowy: rekrutacja@hrnavigator.com.pl