€ 1350 netto

Dam pracę w Niemczech jako pomoc kuchenna od zaraz bez znajomości języka Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 maja 2019 19:40

Pracodawca z Drezna szuka osób do pracy w Niemczech, bez znajomości języka jako pomoc kuchenna. Oferta ważna od zaraz dla Polaków z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 1350 Eur netto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem będzie wspieranie kuchni, a zadania polegają na: przygotowywaniu składników, dbaniu o czystość, samodzielnym przygotowywaniu prostych sosów albo zup, a także praca na zmywaku itp.

Wymagania:

  • bez uzależnień;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • miele widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • dużym atutem będą badania z Sanepidu do pracy;
  • odpowiedzialne i niezawodne wykonywanie swoich zadań;
  • energiczność;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • możliwość rozwijania się i zdobywania doświadczenia;
  • pomoc w pierwszych dniach;
  • atrakcyjne stawka wynagrodzenia;
  • solidne warunki zatrudnienia;
  • darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie;
  • zapoznanie z obowiązkami.

Aplikacja:

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: pomoc kuchenna/04/2019.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-pomocy-kuchennej-od-zaraz-drezno/

wyświetleń: 598, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 2345ccdc081b7b10