€ 2,400.00

Dam pracę w Niemczech jako kierowca krajowy kat. C+E- tandem, okolice Heidelbergu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Heidelberg
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 13 grudnia 2017 02:20

Firma przewozowa z Heidelbergu poszukuje obecnie kierowców kat. C+E (tandem) do pracy w Niemczech przy transporcie towarów na trasach krajowych.

Międzynarodowa agencja doradztwa personalnego Eu Workers z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy niemiecką umowę o pracę, niemieckie świadczenia socjalne oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 13629

Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej, prężnie rozwijającej się firmy transportowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Kierowca krajowy C+E- tandem, okolice Heidelbergu, 2400E
Miejsce pracy: okolice Heidelbergu
Opis stanowiska:
-transport towaru na paletach tandemem (sztywna oś) w pojedynczej obsadzie z zachowaniem przepisów bezpieczeństwa
-trasy po Niemczech od poniedziałku do piątku
-wolne weekendy

Oferujemy:
-stałą pracę w oparciu o niemiecką umowę o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i diet , 2400Euro brutto +diety
-niemieckie ubezpieczenie i świadczenia socjalne

Wymagania:
-prawo jazdy kategorii C+E
-karta kierowcy
-minimum roczne doświadczenie w transporcie na dużych zestawach z naczepą
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-chęć do pracy
-punktualność i dbałość o powierzone zadania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: kontakt@eu-workers.eu wpisując nr referencyjny tandem/Heidelberg

Nr tel.: +48 503 931 111, +48 798 449 668

Dołącz do nas już dziś!

Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

wyświetleń: 587, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6915a254082f189c