€ 13 euro brutto/godz

Dam pracę w Niemczech Frankfurt nad Menem na budowie malarz od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 września 2015 01:25

Dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy w Niemczech we Frankfurcie na stanowisku malarz budowlany. Tylko osoby dyspozycyjne i z doświadczeniem, ale bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Malarz

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • odpowiednie przygotowanie powierzchni do prac – zagipsowanie ubytków, szpachlowanie, zabezpieczenie powierzchni
  • malowanie wewnątrz oraz na zewnątrz
  • tynkowanie
  • praca przy ocieplaniu budynków

Wymagania:

  • doświadczenie przy malowaniu, tynkowaniu i ocieplaniu budynków
  • punktualność i samodzielność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka odpowiedzialność
  • dobra sprawność fizyczna
  • zdolność do pracy w zespole

Oferujemy:

  • bezpłatne miejsce zamieszkania
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy na czas nieokreślony
  • opiekę polskiego brygadzisty
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres:

Pracodawca zakończył rekrutację! Za wszystkie przesłane zgłoszenia dziękujemy!

wyświetleń: 2038, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 11355c374bbb5565

1 odpowiedź aby “Dam pracę w Niemczech Frankfurt nad Menem na budowie malarz od zaraz”

  1. seta łukasz dn. 19 maja 2016 @ 21:08

    jestem zainteresowany tym ogłoszeniem, obecnie pracuje w Wiesbaden