€ 9,50 Euro/godz plus prowizje

Dam pracę w Niemczech fizyczną bez języka od zaraz Drezno myjnia samochodowa

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Opublikowany: 11 lutego 2016 19:14
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
myjnia-samochodowa

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków w myjni samochodowej od zaraz. Zatrudnienie bez znajomości języka w Dreźnie z satysfakcjonującymi zarobkami.

Stanowisko: pracownik myjni samochodowej.

Lokalizacja: Drezno, Niemcy.

Stawka godzinowa: 9,50 euro za godzinę.

Opis stanowiska:
praca polega na kompleksowym myciu samochodów – sprzątanie wewnątrz, mycie, polerowanie karoserii, woskowanie.

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B – koniecznie;
  • zaświadczenie o niekaralności będzie plusem;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • dokładność i ostrożność;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • dobry stan zdrowia;
  • pozytywne nastawienie;
  • kontaktowość, pozytywne nastawienie;
  • punktualność i niezawodność.

Zapewniamy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • pełny etat;
  • możliwość nadgodzin dla chętnych;
  • pomoc w znalezieniu mieszkania oraz sprawach urzędowych;
  • wprowadzenie w obowiązki.

Jak aplikować:
Aplikacje prosimy wysyłać pod poniższy adres.
CV w języku niemieckim przyśpieszy proces rekrutacji.

W temacie wiadomości prosimy wpisać: fizycznanamyjni02/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium
email: dringende@europe.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-myjni-od-zaraz-drezno/

wyświetleń: 1991, dzisiaj: 2

Nr ogł.: 82656bc867eed379