€ 1300 netto mc

Dam pracę w Niemczech dla pomocy kuchennej od zaraz bez języka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Köln
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 stycznia 2019 20:23

Oferta z Köln dla osób bez znajomości języka do pracy w Niemczech, jako pomoc kuchenna. Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie, a do tego atrakcyjne wynagrodzenie. Zatrudnienie jest od zaraz.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Köln.

Wynagrodzenie: 1300 Euro netto miesięcznie + zakwaterowanie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracowanie, jako pomoc kuchenna w restauracji w hotelu;
  • przygotowywanie składników;
  • obsługiwanie różnych urządzeń;
  • pracowanie na zmywaku;
  • dbanie o czystość w miejscu pracy.

Wymagania:

  • umiejętność pracownia pod presją czasu;
  • punktualność oraz zaangażowanie w wypełniane obowiązki;
  • sumienność;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • dużym atutem będzie doświadczenie oraz odpowiednie wykształcenie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na dłuższy czas;
  • pomoc we wdrożeniu się w obowiązki;
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony oraz ubezpieczenie pracownicze;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie (pokój z łazienką w hotelu);
  • przeszkolenie pracownicze;
  • darmowe wyżywienie.

Aplikacja:
Swoje aktualne CV, zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz informację o dyspozycyjności można wysyłać na adres: nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. pk/a/05/19.

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft

Klanzestraße 30

80469 München, Bayern

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-dla-pomocy-kuchennej-bez-znajomosci-jezyka-koln/

wyświetleń: 743, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6235c3dffeec9015