€ 1820 euro/m-c brutto

Dam pracę w Niemczech dla par bez języka przy pakowaniu kawy od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 stycznia 2018 07:03

Propozycja zatrudnienia w zakładzie z Hamburga dla osób bez znajomości języka. Od zaraz praca w Niemczech dla par przy pakowaniu zestawów promocyjnych z kawą.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Wynagrodzenie: 1820 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie zestawów promocyjnych zawierających słoik kawy oraz kubek
  • osoba zatrudniona będzie składała pudełka, foliowała oraz naklejała etykiety

Wymagania:

  • zręczność
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • pracowitość
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • samodyscyplina
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w grupie
  • nastawienie na osiąganie wyników

Oferujemy:

  • pracę na czas określony
  • darmowe zamieszkanie w wynajętych mieszkaniach
  • szkolenia dla pracowników
  • pomoc konsultanta
  • zarobki wypłacane na konto
  • zatrudnienie na legalnych warunkach
  • wsparcie w załatwianiu formalności

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Niemcy praca przy pakowaniu zestawów kawy, Hamburg” prosimy przesłać na adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-pakowaniu-kawy-od-zaraz-hamburg/

wyświetleń: 1470, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 8665a6bcdb3a5d49

1 odpowiedź aby “Dam pracę w Niemczech dla par bez języka przy pakowaniu kawy od zaraz Hamburg”

  1. Jesteśmy zainteresowani możliwością podjęcia pracy
    Jesteśmy dyspozycyjni
    Pracowaliśmy na produkcji przy pakowaniu

Zostaw odpowiedź do Renata krzysztof