€ od 2400 brutto/mc

Dam pracę w Niemczech dla par bez języka pakowanie ciastek od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2023 21:30

Dla par aktualna od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie w Düsseldorf na linii produkcyjnej bez języka. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: od 2400 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań manualnych na produkcji wafli i ciastek;
  • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości;
  • pakowanie gotowych produktów;
  • praca w stałym tempie;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • wykonywanie zadań przy linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • sumienne, zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • sprawność manualna;
  • chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie oraz znajomość języka.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na 3 miesiące z opcją przedłużenia;
  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • płatny urlop;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc od osoby albo 400 € na mc od pary.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i z realnym terminem dyspozycyjności należy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@wokrmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pak/c2/05/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-przy-pakowaniu-ciastek-dusseldorf/

wyświetleń: 258, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 72644698f448d9c