€ 14-18€/h

Dam pracę w Niemczech dla opiekuna-opiekunki osób starszych od zaraz, Drezno, Lipsk, Monachium etc.

  • Miasto lub Land: Stuttgart, Koblenz, Monachium, Dresden, Leipzig, Chemnitz
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 marca 2022 21:00

Od zaraz m.in. w rejonie Lipska, Monachium, Drezna możliwa do podjęcia praca w Niemczech na stanowisku opiekuna lub opiekunki osób starszych. Zlecenie przy opiece nad niemieckimi seniorami.

Dla Naszych domów opieki osób starszych z Niemiec obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opiekun/ka osób starszych

Miejsce pracy: Stuttgart, Koblenz, Monachium, Dresden, Leipzig, Chemnitz – Niemcy

WYMAGANIA:

język niemiecki stopien komunikatywny
kurs opiekuna osób starszych lub doświadczenie w opiece w Niemczech 24H-Pflege lub Polsce

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

hygiena osób starszych, pomoc przy posiłku, chodzenie na spacery, zaprowadzenie do lekarza lub na zajęcia, mierzenie ciśnienia i poziomu cukru …

OFERUJEMY:

umowa o pracę na warunkach niemieckich w stałym miejscu pracy lub na skoczka
możliwość uzyskania podwyżek, urlop płatny, zjazdy do polski, przejazdy w Niemczech opłacone
stawka: 14 brutto – 18 brutto Euro + dieta godzinowa lub dniowa
praca min 40 godzin tygodniowo na dwie zmiany
kwatere zapewnia pracodawca – jednoosobowy pokój z dostępen do kuchni i pralni – opłacone

KONTAKT:

tel. +48 570 580 641

mail: info@work-4-all.com

Prosimy o załączenie klauzuli:

wyświetleń: 226, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 10623e183744d4e