€ 1500 euro miesięcznie

Dam pracę w Niemczech dla kuriera od zaraz Düren kierowca kat.B

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düren
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 28 maja 2016 20:34

Firma transportowa z Düren posiada wolne stanowiska pracy w Niemczech dla kierowców kat.B. Zatrudnienie w charakterze kuriera od zaraz, bez doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: kurier.

Lokalizacja: Düren.

Pensja miesięczna: 1500 euro.

Opis stanowiska:
jest to praca w charakterze kuriera, polega na dostarczaniu przesyłek pod wskazane adresy oraz odbieraniu ich od nadawców. Pracownik odpowiada również za prowadzenie odpowiedniej dokumentacji, przyjmowanie wpłat za przesyłki pobraniowe oraz rzetelną i miłą obsługę klienta.

Wymagania:

  • komunikatywny język niemiecki;
  • czynne prawo jazdy kat.B;
  • odpowiedzialność;
  • terminowość;
  • umiejętność organizacji czasu pracy;
  • kultura osobista;
  • motywacja oraz uśmiech na twarzy.

Zapewniamy:

  • stałe zatrudnienie na pełny etat;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • miłą atmosferę;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • wdrożenie w obowiązki;
  • służbowe auto;
  • ubezpieczenie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Dla kandydatów:
Prosimy o kontakt:
+ 49 (0) 1782047335
TheTransporter@t-online.de

Odpowiemy jedynie na wybrane przez nas aplikacje. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/kurier-kierowca-z-kat-b-praca-w-niemczech-duren-2016/

wyświetleń: 1600, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 5565745d0c83d253