€ 11,00 €/h

Dam pracę w Niemczech dla kierowcy kat. C+E okolice Bonn (bez doświadczenia)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: okolice Bonn
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 lutego 2017 02:57
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
LOGO WIĘKSZE1

Bez doświadczenia zawodowego możliwość podjęcia ciekawej pracy w Niemczech niedaleko Bonn na stanowisku kierowcy kat. C+E. Zatrudnienie przy przewozie prania na zlecenie pralni przemysłowej.

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowy.

HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami – są naszą pasją.

Dla naszego Klienta, dużej pralni przemysłowej w Niemczech, poszukujemy osób na stanowisko:
Kierowca C1 lub C+E do pralni przemysłowej
Miejsce pracy: Niemcy

OPIS STANOWISKA:
• Obsługa transportowa Klientów pralni przemysłowej
• Samodzielne rozwożenie towarów (krótkie dystanse)
• Pomoc przy załadunku i rozładunku towarów
• Przewóz towarów głównie na terenie Badenii – Wirtembergii
• Prowadzenie samochodu do 7,5 tony z przyczepą

WYMAGANIA:
• Prawo jazdy kat C1 lub C+E z kodem 95 oraz karta kierowcy
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację
• Zorientowanie na rozwiązywanie problemów
• Umiejętność pracy pod presją czasu

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne zarobki – około 1500/1600 EUR /netto/
• Nadgodziny płatne dodatkowo + 25% stawki podstawowej
• Bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca świadczenia pracy
• Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)
• Pracę bez godzin nocnych
• Umowę o pracę tymczasową
• Opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec
• Dodatkowe ubezpieczenie na terenie Niemiec

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania za pomocą formularza aplikacyjnego:
lub adres mailowy: rekrutacja@hrnavigator.com.pl
(w tytule proszę wpisać nazwę stanowiska na jakie Państwo aplikują)

DZIAŁ REKRUTACJI HR NAVIGATOR
T: 48 571 322 116
T: 48 571 322 118

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.
Prosimy o dopisanie następujących klauzul:
” Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”
„Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

wyświetleń: 835, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 157589491f52037c