€ 10,50 brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech dostawca-kierowca kat.b bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 lutego 2019 19:25

Jako dostawca-kierowca kat.B poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Niemczech. Ogłoszenie z restauracji w Berlinie bez znajomości języka, a do tego zakwaterowanie zapewnione odpłatnie oraz atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: kierowca kat. B – dostawca.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 10,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca dla włoskiej restauracji, jako kierowca przy rozwożeniu pizzy oraz makaronów;
  • wydawanie dań, pobieranie płatności oraz wydanie reszty;
  • ważne znacznie ma dbanie o samochód służbowy, czyli skodę citigo.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z klientami;
  • sumienność;
  • dużym atutem będzie znajomość j. niemieckiego;
  • zdyscyplinowanie i pracowitość;
  • zaangażowanie w wypełnianie swoich obowiązków;
  • dobra znajomość j. angielskiego oraz chęć do nauki j. niemieckiego.

Oferujemy:

  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie w cenie 150 Eur od osoby miesięcznie;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + napiwki i prowizje;
  • niemiecką umowę;
  • samochód służbowy do dyspozycji.

Aplikacja:

CV należy przesłać na adres: pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca dostawca pizzy, Berlin- imię i nazwisko”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-niemcy-praca-bez-jezyka-dla-kierowcy-kat-b-dostawca-od-zaraz-berlin/

wyświetleń: 638, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 4355c7579e5cb4a6

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.