€ 2360 brutto/mc

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka produkcja czekolady od zaraz fabryka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 września 2021 20:57

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji czekolady. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2360 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prostych zadań przy produkcji czekolady;
  • pracownik będzie obsługiwał urządzenia, a także pakował gotowe produkty, przeprowadzał kontrolę jakości oraz naklejał etykiety itp.

Wymagania:

  • mile widziane będzie doświadczenie;
  • zdolność do pracy w grupie oraz pełna samodzielność;
  • dokładność;
  • zmotywowanie do pracy;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • pracowitość;
  • solidne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • niemiecką umowę na czas określony z opcją podjęcia stałego zatrudnienia dla najlepszych pracowników;
  • możliwość wzięcia zaliczki po przepracowaniu tygodnia;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od osoby;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z realnym terminem dyspozycyjności należy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pc/k/09/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-na-produkcji-czekolady-w-fabryce-z-kolonii/

Nr ogł.: 5116138d0dd60c16