€ 1200 euro brutto

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka od zaraz pomoc kuchenna w restauracji

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 października 2015 01:21

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla pomocy kuchennej. Zatrudnienie w restauracji ze Stuttgartu do podjęcia od zaraz bez znajomości języka niemieckiego. Mile widziane aczkolwiek niekonieczne doświadczenie.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 1200 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • pomoc kucharzowi w przygotowywaniu dań
  • zmywanie naczyń, wstawianie zmywarek
  • przygotowywanie składników – mycie i krojenie
  • obsługa maszyn kuchennych

Oczekiwania:

  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem lub odpowiednim wykształceniem
  • znajomość zasad BHP do pracy z żywnością
  • odpowiedzialność, pracowitość
  • dobre zorganizowanie czasu pracy

Zapewniamy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • praca na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pomoc polskiego konsultanta

Aplikacja:
Wiadomość z załączeniem CV należy przesłać na adres:

Ogłoszenie wygasło.

wyświetleń: 1480, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 800560d1cedcc535

1 odpowiedź aby “Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka od zaraz pomoc kuchenna w restauracji”

  1. Pan po 60 poszukuje pracy na zmywaku i kuchni.Posiada duże doświadczenie przacował we Wrocławiu w renomowanej restauracji Akropol. Proszę o kontakt.

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.