€ od 14,50 brutto/h

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka magazyn AGD od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 listopada 2022 21:05

Hurtownia AGD szuka od zaraz magazynierów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka na magazynie. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: od 14,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w charakterze pomocnika;
  • zadaniem będzie rozładowywanie dostaw, zbieranie zamówień na paletach oraz zabezpieczanie wysyłek i dbanie o porządek;
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym;
  • wystawianie dokumentów magazynowych;
  • współpracowanie z innymi działami oraz firmami.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • mile widziane doświadczenie;
  • dokładność;
  • energiczność;
  • chęć rozwijania się;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • brak uzależnień.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie + premie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • szkolenie pracownicze;
  • płatny urlop.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail:

arbeitbeiuns@solution4u.com wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym: ma/b/11/22

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-od-zaraz-na-magazynie-hurtowni-agd-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

Nr ogł.: 472636959f058b41