€ 8,84 euto/h brutto

Dam pracę w Niemczech bez języka przy zbiorach kapusty od zaraz Bamberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bamberg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 lipca 2018 01:33

Aktualna oferta zatrudniania w Bamberg dla pracowników bez znajomości języka. Od zaraz możliwość podjęcia sezonowej pracy przy zbiorach kapusty, marchwi, sałaty i rzodkiewki.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudnienia: Bamberg

Start: od zaraz

Płaca: 8,84 euro za godzinę brutto, czyli około 6,25 euro netto

Liczba miejsc: 3

Opis stanowiska:

  • praca na polu będzie polegała na sadzeniu oraz zbieraniu warzyw – kapusty, sałaty, porów, marchwi i rzodkiewki
  • inne zadania zlecane przez przełożonych

Wymagania:

  • gotowość do pracy przy zmiennych warunkach pogodowych
  • ważne prawo jazdy kat. B – co najmniej 1 osoba
  • dyspozycyjność od zaraz
  • własne obuwie i odzież do pracy
  • warunkiem koniecznym jest posiadanie doświadczenia w podobnych pracach rolniczych

Oferujemy:

  • pracę na sezon
  • konkurencyjne zarobki
  • dużą liczbę godzin tygodniowo
  • zakwaterowanie za 95 euro miesięcznie
  • możliwość otrzymania zaliczki po tygodniu pracy
  • pomoc w organizacji przejazdu

Aplikacja:

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerami:

13 4463295 lub 782745508

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-zbiory-marchwi-salaty-kapusty-bamberg-2018/

wyświetleń: 849, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6905b59dace55033