€ 9,40 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz na produkcji samochodów Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 4 listopada 2015 01:57

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii przy montażu samochodów na produkcji od zaraz.

Stanowisko: pracownik produkcyjny przy montażu aut

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,40 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona będzie przydzielona do wykonywania prac produkcyjnych w fabryce aut polegających na montażu elementów
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • cofanie części nie spełniających odpowiednich kryteriów jakościowych

Oczekiwania:

  • skrupulatność
  • zwracanie dużej uwagi na szczegóły
  • dokładność
  • duże zdolności manualne
  • punktualność godzinowa

Zapewniamy:

  • pomoc na miejscu
  • elastyczny tryb pracy – obowiązują zmiany dzienne oraz nocne

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, na wiadomości z CV czekamy pod adresem:

Oferta nieaktualna

wyświetleń: 3079, dzisiaj: 2

Nr ogł.: 8025638a6db5e91b

3 komentarze aby “Dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz na produkcji samochodów Kolonia”

  1. Witam poszukuje pracy w Niemczech bez znajomości języka , Jestem w stanie wyjechać z dnia na dzień . kontakt 794020192

  2. witam jestem zainteresowany tym ogłoszeniem. Gotowość wyjazdu do 2 tydodni pracowałem w Holandii na produkcji teraz szukam pracy za granicą na stałe. tel. 533 839 984

  3. Piotr Ziewiecki dn. 2 grudnia 2015 @ 21:22

    Witam jestem bardzo zainteresowany tym ogloszeniem.Gotowosc do wyjazdu to kwestia 2-3
    dni.Mam 29 lat,kawaler.Tel.510-736-039.Pozdrawiam.

Zostaw odpowiedź do Bartłomiej Wieczorek