€ 11 euro brutto

Dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz – mycie skrzynek pod ciśnieniem, Dohren

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dohren (Niemcy)
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 grudnia 2021 12:57
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
CP_vignet_RGB

Dla pracowników fizycznych od zaraz w rejonie Dohren do podjęcia praca w Niemczech przy myciu skrzynek pod ciśnieniem. Oferta bez znajomości języka niemieckiego także będzie dostępna.

Zakres obowiązków:
• Utrzymanie higieny w wylęgarni, mycie skrzynek
• Sortowanie, przekładanie jaj
• Ewentualna kontrola stanu zdrowia kurcząt
Oferujemy:
• Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 11 € brutto/h + dodatki zgodnie z taryfikatorem iGZ
• Jeżeli znasz komunikatywnie język angielski lub niemiecki – stawka wynosi 12 € brutto/h
• Zwrot kosztów dojazdu do Niemiec (max. 100 €) po przepracowaniu pełnego miesiąca (obowiązuje do 30.11.2021 włącznie)
• Przyjazny system zaliczek
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
• Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) odpłatne ok. 61 € za tydzień
• Wsparcie polskiego koordynatora
• Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład
Wymagania:
• Umiejętność pracy w zespole
• Wytrzymałość fizyczna
• Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód mile widziane
• Ewentualnie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, wówczas wyższa stawka

Concept Plus Sp. z o.o. (Lublin)
Zapraszam do kontaktu telefonicznego 505 865 179
Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV na adres:
mp@cp-personal.com

wyświetleń: 212, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 286619cb26eef950