€ 15 euro netto/m

Dam pracę w Niemczech bez języka na budowie dla murarza od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 22 lipca 2016 18:42

Poszukiwani murarze na budowę w Berlinie od zaraz. Zatrudnimy fachowców bez znajomości języka. Aktualna praca w Niemczech dla budowlańców na bardzo dobrych warunkach finansowych.

Stanowisko: murarz budowlany.

Miejsce zatrudnienia: Berlin.

Zarobki: 15 euro za metr kwadratowy. Pracownik ma do wymurowania 440 metrów. Wynagrodzenie wyniesie w sumie ok. 6600 euro netto.

Zadania na stanowisku:

  • murowanie ścian za pomocą bloczków silikatowych 25x25x25 cm;
  • inne prace ogólnobudowlane związane z murarstwem.

Wymagania:

  • własna działalność gospodarcza – możliwość wystawienia faktury;
  • posiadanie swoich narzędzi pracy;
  • doświadczenie w murarstwie;
  • fachowość i profesjonalizm;
  • niezawodność;
  • odpowiedzialność;
  • dokładne wykonywanie pracy;
  • dobry stan zdrowia;
  • punktualność i terminowość;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • samodzielność.

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • duże zlecenie na dłuższy czas;
  • legalne warunki pracy;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • pomocny i przyjazny zespół;
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Aplikacje:
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numer:

0049 1525 352 6827

Umówimy się na rozmowę kwalifikacyjną.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-budowie-w-berlinie-dla-murarzy-od-zaraz-bez-jezyka/

wyświetleń: 1724, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 1335792349ae0b6f

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.