€ 1800 euro/m-c brutto

Dam pracę w Niemczech bez języka 2017 od zaraz przy pakowaniu galanterii skórzanej Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 września 2017 01:58

Oferujemy tymczasową pracę w Niemczech przy pakowaniu artykułów skórzanych. Zatrudnienie 2017 od zaraz w firmie z Lipska dla kandydatów bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 1800 euro brutto za miesiąc

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pakowaniu artykułów skórzanych w nowe pudełka z motywem związanym z Bożym Narodzeniem
  • obowiązkiem pracownika będzie kontrola jakości towarów

Wymagania:

  • zręczność
  • staranne i precyzyjne wykonywanie zadań
  • zdolność pracy w zespole
  • brak uzależnień
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • sumienność i pracowitość
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • zamieszkanie zapewnione odpłatnie – 150 euro miesięcznie za miejsce w hotelu pracowniczym lub 250 za lokum o dobrym standardzie
  • szkolenia dla pracowników
  • atrakcyjne dodatki za wydajną pracę
  • zatrudnienie na czas określony – do końca listopada

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszeń aplikacyjnych wraz z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres:

arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Pakowanie/przepakowywanie galanterii skórzanej, Lipsk”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-przy-pakowaniu-art-skorzanych-od-zaraz-lipsk/

wyświetleń: 1158, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 57159b5ab44873c8