€ 12,50 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech bez języka sprzątanie autobusów od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 stycznia 2016 17:03

Aktualna oferta zatrudnienia we Frankfurcie nad Menem bez znajomości języka. Praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu autobusów na stabilnych warunkach i przejrzystych zasadach. Oferujemy również zakwaterowanie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka autobusów.

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem, Niemcy.

Zarobki za godzinę: 12,50 euro brutto.

Obowiązki na stanowisku:

  • czyszczenie tapicerki siedzeń;
  • dezynfekcja poręczy, uchwytów;
  • zamiatanie podłóg, wyrzucanie odpadów;
  • mycie podłoża myjką ciśnieniową.

Wymagania:

  • umiejętność szybkiej pracy;
  • dokładność w wykonywanych obowiązkach;
  • możliwość nadgodzin;
  • sprawność fizyczna i manualna;
  • dobry stan zdrowia;
  • mile widziane doświadczenie oraz znajomość języka;
  • dobra praca w zespole.

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia;
  • niedrogie zakwaterowanie;
  • umowę o pracę na niemieckich zasadach;
  • pomoc w formalnościach;
  • dobre zarobki.

Jak aplikować:
W aplikacji prosimy umieścić CV ze zdjęciem oraz napisać kilka słów o swojej osobie.
W zgłoszeniu musi znaleźć się klauzula o pozwoleniu na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

neuearbeit@berlin.com

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-jezyka-sprzatanie-autobusow-frankfurt-nad-menem/

wyświetleń: 4139, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 45556ab586aa3eb0

9 komentarzy aby “Dam pracę w Niemczech bez języka sprzątanie autobusów od zaraz Frankfurt nad Menem”

  1. Praca niemcy dn. 31 stycznia 2016 @ 19:47

    Jestem zainteresowana ofertą pracy.pozdrawiam

  2. Witam prosze o kontakt gdyz nie moge wyslac meila bo caly czas wyskakuje błąd wyslania. Moj nr 795509596 mam ogromne 8 letnie doswiadczenie w myciu i sprzataniu aut. Pozdrawiam

  3. Jestem zainteresowany pracą od zaraz. Jestem osobą dyspozycyjna odpowiedzialna rzetelną prosze o kontakt pod nr telefonu 607491657

  4. Guten Tag.

    Jestem w sile wieku. Chętnie podejme tę pracę od zaraz. Jestem osobą bezrobotną bez nałogów. Znam liczby i zwroty grzecznościowe po niemiecku. Chętnie przyjadę z osobą też chętną do pracy. Czekam na e- mail.

    Auf Wiedersehen.

  5. Jestem zainteresowany praca mam 28 lat i szybko się uczę
    bez nałogów silna motywacja do pracy mój nr tel 516222665

  6. Jestem zainteresowana.Już pracowałam przy sprzątaniu.Bardzo proszę o kontakt 510 963 089

  7. Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy jestem młoda osobą szybko się uczącą bardzo proszę o kontakt na maila od kiedy jest oferta i na jaki okres umowa?

  8. Ile godzin dziennie ? 🙂 ile Dni w tygodniu ? Był bym chętny z kolegą 🙂 Proszę o Odpowiedz na E-mail patrykceynowa19981@wp.pl . 🙂

  9. Paulina dn. 9 maja 2016 @ 20:49

    Jestem zainteresowana z siostrą nawet od zaraz jeżeli jeszcze to aktywne . Bardzo nam na tym zależy . Proszę się odezwać na maila pau-orlowska@O2.pl