€ 9 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech Berlin od zaraz bez języka na magazynie z kosmetykami

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 18 listopada 2015 01:05

Szukamy pracowników od zaraz do pracy w Niemczech na magazynie przy zbieraniu zamówień na kosmetyki. Zatrudnienie w Berlinie dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 9 euro brutto na godzinę pracy

Zadania:

  • Pracownik odpowiada za przygotowanie dużych zamówień na kosmetyki – zbiór towaru na magazynie i zapakowanie.
  • Do zadań należeć będzie również zmiana kodów kosmetyków na nowe.

Oczekiwania:

  • zręczność, sprawność manualna
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • przykładanie wagi do estetycznego efektu prac
  • dokładność
  • punktualność
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • zdolność do utrzymania porządku na magazynie
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • zapewnione premie za wydajność dla najlepszych pracowników
  • zatrudnienie od zaraz na niemieckiej umowie o pracę
  • wysokie zarobki
  • wsparcie w zorganizowania kwatery

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy wszystkich zainteresowanych o przesłanie wiadomości z CV na adres:
Beschaftigung@germanymail.com

W nagłówku należy wpisać: „Praca Niemcy na magazynie, Berlin”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-berlin-na-magazynie-drogeryjnym/

wyświetleń: 1984, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 134564ba638ec518

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.