€ 10,84 euro/h brutto

Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz sortowanie bez znajomości języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Wymagane doświadczenie: Bez doświadczenia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 listopada 2017 00:32

Od zaraz poszukujemy kandydatów do zatrudnienia w Dortmundzie przy sortowaniu owoców. Fizyczna praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu produktów.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Dortmund, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 10,84 euro brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na sortowaniu oraz pakowaniu owoców egzotycznych
  • zadaniem pracownika będzie zabezpieczanie niektórych owoców specjalnymi osłonkami nakładanymi na każdy produkt

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zręczność
  • pełna samodzielność
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • sumienność i pracowitość
  • dobra kondycja

Oferujemy:

  • zamieszkanie w samodzielnych pokojach za 150 euro miesięcznie
  • opiekę konsultanta na miejscu
  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • pracę w oparciu o niemiecką umowę na okres 6 miesięcy
  • szansę na przedłużenie współpracy dla najlepszych

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych powyższą ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji z dopiskiem „sortowanie-owoców-egzotycznych/11/17″ na adres:

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-fizyczna-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-sortowanie-owocow-dortmund/

ID ogłoszenia: 2615a11dff677e31

1 odpowiedź na “Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz sortowanie bez znajomości języka Dortmund”

  1. Jestem zainteresowany adresowana Państwa oferta jeśli jest jeszcze aktualna.Moj numer telefonu 015214774727