€ 200-225 PLN netto za inwentaryzację

Dam fizyczną pracę w Niemczech jako pracownik inwentaryzacji za granicą – Tłumacz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Wymagany stopień znajomości języka: Dobra znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 marca 2017 00:39

Aktualna oferta fizycznej pracy w Niemczech adresowana do osób gotowych do podjęcia zatrudnienia przy inwentaryzacjach i pełniących jednocześnie funkcję tłumacza dla reszty personelu z Polski.

Firma INVENT Sp. z o.o. poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku:

Pracownik inwentaryzacji za granicą – Tłumacz

Zakres obowiązków:
• Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych
• Obsługa urządzeń do skanowania towarów
• Pełnienie roli tłumacza podczas pobytu zespołu inwentaryzacyjnego za granicą( kontakt z personelem sklepów, obsługa hotelową itp.)

Wymagania od kandydatów:
• Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego oraz polskiego w mowie i piśmie
• Umiejętność obsługi komputera
• Gotowość do pracy 6 dni w tygodniu w godzinach dziennych
• Oświadczenie o niekaralności (firma zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia kontroli niekaralności)

Zapewniamy:
• Transport
• Umowę zlecenie
• Zakwaterowanie
• Wynagrodzenie od 200 PLN do 225 PLN netto za inwentaryzację (ok. 8 – 10 godzin pracy)
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia awansu na koordynatora zespołu

Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj do Nas na adres mailowy: ogloszenia.rekrutacja@invent.ag
Po aplikacji nasz konsultant zadzwoni i przedstawi terminy wyjazdów.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

wyświetleń: 784, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 74458bd35cec6998

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.