€ 12,84/h brutto

Dam fizyczną pracę w Niemczech dla par od zaraz bez języka w sklepie Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 października 2018 19:57

Dla par fizyczna praca w Niemczech od zaraz. Zatrudnienie bez znajomości języka w sklepie z Kolonii przy wykładaniu towarów. Zakwaterowanie bezpłatne oferuje pracodawca na czas umowy.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 12,84 EUR/h brutto.

Wolne miejsca: 10.

Nr.ref.: fiz/a4/10/18.

Opis stanowiska:

  • wykładanie towaru na półki;
  • porządkowanie regałów sklepowych;
  • kontrola daty przydatności produktów;
  • aktualizacja cen na półkach, naklejanie etykiet z promocjami itp.;
  • wymiana ekspozycji.

Wymagania:

  • umiejętność szybkiej pracy;
  • zaangażowanie w obowiązki;
  • dobry stan zdrowia;
  • własne auto i prawo jazdy kat.B będą mile widziane;
  • sumienne podejście do zadań;
  • uprzejmość, kultura osobista;
  • uczciwość.

Oferujemy:

  • zatrudnienie do 22 grudnia;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • pełny etat;
  • zakwaterowanie w hotelu pracowniczym za darmo;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • pomoc we wszelkich formalnościach.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem oraz termin dyspozycyjności do wyjazdu prosimy wysyłać pod adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com.

Należy załączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-niemcy-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-w-sklepie-od-zaraz-koln/

Nr ogł.: 8385bbb4c3276e6b