€ 11,45 brutto na godz.

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech dla par bez języka sortowanie odzieży Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 marca 2019 16:43

Aktualna od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie dla par w Cottbus bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie przez pracodawcę oraz atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Cottbus.

Wynagrodzenie: 11,45 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna przy taśmociągu;
  • obowiązkiem będzie ręczne sortowanie ubrań używanych ze względu na jakość.

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna, sprawność manualna;
  • rzetelność;
  • sumienne, staranne i zaangażowane wypełnianie swoich obowiązków;
  • dużym atutem będzie doświadczenie;
  • bez nałogów i problemów zdrowotnych;
  • dobry wzrok;
  • mile widziana będzie umiejętność rozróżniania materiałów.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie;
  • wsparcie koordynatora oraz pierwszy tydzień pracy pod jego opieką;
  • strój roboczy;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie pracownicze.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać razem. CV i LM wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

z podaniem odpowiedniego tytułu: „Sortowanie odzieży używanej, Cottbus”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-niemcy-dla-par-sortowanie-odziezy-od-zaraz-cottbus-2019/

Nr ogł.: 6465c8fb89a622d2