€ 2100 euro/m-c brutto

Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka sortowanie paczek od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 stycznia 2018 06:56

Dobrze płatna, fizyczna praca w Niemczech przy sortowaniu przesyłek kurierskich. Oferta zatrudnienia od zaraz w Berlinie dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Start: od zaraz

Czas trwania umowy: 6 miesięcy

Liczba wakatów: 6

Płaca: 2100 euro brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika fizycznego będzie rozładunek, segregacja oraz załadunek przesyłek
  • do zadań będzie należało sortowanie paczek w pozycji stojącej przy ruchomej taśmie

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra kondycja
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • dyspozycyjność od zaraz
  • status osoby niekaranej

Oferujemy:

  • zamieszkanie w cenie 150 euro za miejsce w pokoju lub 220 za samodzielne lokum
  • pracę w systemie zmianowym, także w nocy
  • zatrudnienie na okres 6 miesięcy w Niemczech
  • wsparcie w załatwianiu formalności

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Niemcy praca fizyczna przy sortowaniu paczek, Berlin” prosimy wysyłać na adres e-mail:

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-w-niemczech-od-zaraz-sortowanie-paczek-bez-jezyka-berlin/

wyświetleń: 1447, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 9315a6bd13aef6a2

1 odpowiedź aby “Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka sortowanie paczek od zaraz Berlin”

  1. Mateusz dn. 2 marca 2018 @ 11:33

    Witam jestem chetny do podjecja pracy w berlinie od zaraz