€ 2,400.00

Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka od zaraz w Berlinie przeprowadzki

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 września 2018 19:57
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
przeprowadzka-mieszkania

Firma z Berlina poszukuje od zaraz osób do fizycznej pracy w Niemczech przy przeprowadzkach. Zatrudnienie bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Berlin.

Pensja: 2400 euro brutto plus 15 euro diety dziennie.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa przeprowadzek – wnoszenie, wynoszenie, montaż mebli;
  • należy być gotowym do pracy w niestandardowych godzinach i do częstych wyjazdów;
  • wykonywanie poleceń przełożonego.

Oczekujemy:

  • dobrego stanu zdrowia i siły fizycznej;
  • zaświadczenia o niekaralności;
  • chęci i możliwości podjęcia zatrudnienia na stałe;
  • pracowitości i samodzielności;
  • odpowiedzialnego podejścia do zadań;
  • przyjaznego nastawienia.

Co oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w pensjonacie dla pracowników;
  • pomoc polskiego opiekuna;
  • szkolenia pracownicze i wdrożenie w obowiązki;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • 3-miesięczną umowę o pracę z możliwością przedłużenia.

Dla kandydatów:

Zapraszamy do wysyłania CV ze zdjęciem oraz terminem, od kiedy jest możliwość podjęcia zatrudnienia. Należy załączyć klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

Nie pobieramy opłat przez wyjazdem do Niemiec!

e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com

Prosimy o przemyślane aplikacje, poszukujemy wyłącznie pracowitych i uczciwych osób!

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-przeprowadzkach-berlin/

Nr ogł.: 5975b8ec3259c8c4