€ 2800-3400 brutto/mc

Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka jako pomocnik śmieciarza od zaraz Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 października 2020 19:03

Jako pomocnik śmieciarza możliwość podjęcia od zaraz fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2020 w Norymberdze bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pomocnik śmieciarza.

Lokalizacja: Norymberga.

Wynagrodzenie: 2800 – 3400 € na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • fizyczna praca przy odbieraniu odpadów w workach i koszach;
  • pracownik będzie podstawiał kosze pod śmieciarkę i załadowywał je;
  • do zadań będzie należało też wrzucanie odpadów na pakę;
  • odbieranie odpadów wielkogabarytowych.

Wymagania:

  • wysoka kondycja fizyczna;
  • dobre zdrowie;
  • dokładność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych;
  • zaangażowane, sumienne i solidne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • pełny etat i możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • pracę od zaraz na 3 miesiące;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • możliwość podjęcia stałej pracy na warunkach niemieckich;
  • zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym z dostępem do wspólnej kuchni i łazienki w cenie 250 € na mc od osoby;
  • pracę przez 5 dni w tygodniu od 8.00 do 18.00;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

CV można wysyłać na adres e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Pomocnik śmieciarza, Norymberga – imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-od-zaraz-dla-pomocnika-smieciarza-bez-jezyka-norymberga-2020/

Nr ogł.: 1995f9af0e45d92f