€ 12,000.00

Cieśla-zbrojarz Niemcy praca od zaraz w budownictwie, Rostock – blisko granicy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rostock
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2022 00:01

Firma działająca w rejonie Rostock od zaraz poszukuje wykwalifikowanych cieśli – zbrojarzy do pracy w Niemczech na budowie. Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Szanowni Państwo,

poszukujemy od zaraz 2 cieśli/zbrojarzy do pracy w zakładzie prefabrykatów betonowych w okolicach ROSTOCK. (ok. 250km od Szczecina)

Praca w betoniarni/prefabrykacja betonowa.

Praca od poniedziałku do piątku dziennie po ok. 9 godzin pracy, sporadycznie praca w sobotę.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Produkcja i konserwacja wymaganych szalunków dla prefabrykowanych elementów betonowych (zakres podstawowy: kratownice, ściany, słupy, płyty, prefabrykaty specjalne).

• Praca zgodnie z rysunkami. Czytanie planów szalunkowych i zbrojeniowych.

• Obsługa maszyn do obróbki drewna.

• Praca zgodnie z rysunkami, czytanie planów szalunkowych i zbrojeniowych.

• Rzetelność i samodzielność.

WYMAGANIA:

• Minimum 2- letnie doświadczenie w pracy na prefabrykacji betonowej jako zbrojarz.

• Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania planów.

• Własny środek transportu – warunek konieczny.

• Znajomość języka niemieckiego – mile widziana!

ZAPEWNIAMY:

• Umowę o pracę.

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.

• Dopłatę do zakwaterowania.

• Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów.

• Organizacja wyjazdu.

• Stałą opiekę polskojęzycznego koordynatora.

• Dodatki do paliwa dla kierowców.

• Pokrywamy koszty paliwa za przejazd Polska – Niemcy

Zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu.

+48 17 200 0021, +48 577 732 777 lub +48 577 731 777

ID ogłoszenia: 5186245a48c4ec84

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: FirmaKamar
  • Zarejestrowany od: 6 maja 2020

Inne przedmioty dodane przez FirmaKamar

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez FirmaKamar »