€ 11,15 euro brutto/h plus dieta

Budownictwo od zaraz ofera pracy w Niemczech dla murarza bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 lipca 2015 14:48

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla budowlańców bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Bawarii na stanowisku murarza z zapewnionym zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: Murarz

Miejsce: Bawaria

Wynagrodzenie: 11,15 euro brutto/h plus dieta

Opis stanowiska:

  • Czytanie planów budowy i wykonywanie prac murarskich zgodnie z nimi.
  • Czasem praca przy remontach – stawianie na nowo ścian.
  • Inne zlecenia – budowy domów, wylewanie podmurówek, stawianie ścian, tynkowanie.

Oczekiwania:

  • udokumentowane doświadczenie
  • zorganizowanie
  • pracowitość
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • niemiecką umowę o pracę
  • bezpłatne miejsce zamieszkania w hotelu robotniczym
  • wysokie zarobki
  • pomoc polskojęzycznego brygadzisty

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym zgłoszeniem i spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:
ogloszenie@wygaslo

wyświetleń: 1585, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 542559a9560e88ab