€ 1474 euro brutto/mc plus 91 euro w bonie

Brunszwik praca w Niemczech przy rozwożeniu paczek kierowca kat.B kurier

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Brunszwik
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 grudnia 2015 01:32

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech w charakterze kuriera przy rozwożeniu przesyłek z podstawową znajomością języka. Oferta z Brunszwiku dla kierowców kat.B.

Stanowisko: kurier – kierowca kat.B

Liczba stanowisk do obsadzenia: 10

Lokalizacja: Brunszwik, Niemcy

Wynagrodzenie: 1474 euro brutto/mc plus bon towarowy w wysokości 91 euro na każdy miesiąc, pracodawca może również przydzielać premie uznaniowe w wysokości 400 euro miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • Praca zaczyna się każdorazowo od przeskanowania towaru na magazynie i załadunku na samochód dostawczy. Pracownik będzie rozwoził paczki na określonym obszarze. Dziennie do rozwiezienia jest ok. 70-80 paczek.

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • brak nałogów
  • wysoka motywacja
  • miła aparycja oraz wysoka kultura osobista
  • znajomość języka niemieckiego wymagana jest przynajmniej w stopniu podstawowym
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy kureira

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością otrzymania wysokiej premii uznaniowej
  • zatrudnienie początkowo na okres próbny z możliwością przejścia na stałą umowę o pracę
  • zorganizowane zakwaterowanie w cenie 150 euro miesięcznie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • pracę w godzinach od 5 do 15-16

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenie z załączeniem dokumentów aplikacyjnych należy przesłać poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/rozwozenie-przesylek-niemcy-praca-jako-kurier-kierowca-kat-b-brunszwik/

wyświetleń: 1730, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 4445679e3117b49f