€ 15/h netto

Brunszwik, Niemcy praca w budownictwie bez języka od zaraz wykończenia-remonty 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Brunszwik
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 stycznia 2022 12:38
  • Wygasa: 9 dni, 21 godzin

Firma z Brunszwiku poszukuje od zaraz budowlańców do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka w budownictwie przy wykończeniach i remontach obiektów.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miasto: Brunszwik i okolice, Niemcy

Wakaty: 4

Zarobki: od 15 euro netto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie dla samodzielnych pracowników budowlanych przy wykończeniach i remontach
  • inne zadania budowlane zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • posiadanie własnej działalności gospodarczej – polskiej lub niemieckiej gewerbe
  • BRAK NAŁOGU ALKOHOLOWEGO
  • dostępność od zaraz
  • konieczność posiadania doświadczenia
  • pełna samodzielność

Oferujemy:

  • po okresie próbnym opcja negocjacji wynagrodzenia zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami i doświadczeniem
  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia
  • zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę na miejscu
  • duża liczba zleceń
  • współpracę na podstawie samozatrudnienia

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do kontaktu poprzez źródło, lub do kontaktu telefonicznego, dostępnego pod numerem:

  • +49 151 20993379

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-na-budowie-wykonczenia-niemcy-CID4-IDN0ctr.html

ID ogłoszenia: 82261d60128d8895