€ 10.15 euro brutto/h

Brukarz dam pracę w Niemczech na budowie od zaraz, Emsland

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Emsland
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 października 2020 12:17

Agencja rekrutacyjna dla klienta z Emsland poszukuje od zaraz wykwalifikowanych brukarzy do podjęcia pracy w Niemczech na budowie przy m.in. układaniu krawężników.

Zakres obowiązków:
• Wykonywanie typowych prac w zakresie budowy dróg, w szczególności prac brukarskich (układanie krawężników, cięcie kamieni, wytyczanie dróg itp.)
• Obsługa małych urządzeń budowlanych

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
• Atrakcyjne wynagrodzenie od 13 € brutto/h w zależności doświadczenia zawodowego – zarobki wg taryfy branżowej z możliwością negocjacji stawki
• Praca w zmotywowanym zespole
• Komfortowe zakwaterowanie

Wymagania:
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – wymóg konieczny
• Prawo jazdy kat. B
• Samodzielność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność
• Znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego – wymóg konieczny
• Zdolność do szybkiego przystosowania się
• Umiejętność pracy w grupie

wyświetleń: 300, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 5455f9821ed63fa9