€ do uzgodnienia

Bremen praca w Niemczech przy sprzątaniu po remontach od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 września 2015 04:53

Firma sprzątająca z Bremen zatrudni pracowników do fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu mieszkań i domów po remontach. Zatrudnienie od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Zadania:
– sprzątanie mieszkań i domów po remontach i wykończeniach
– czyszczenie plam po farbach, zaprawach i klejach
– mycie podłóg i okien
– odkurzanie ścian
– wynoszenie śmieci
– wykonywanie dodatkowych prac

Wymagania:
– pracowitość i sumienność
– sprawność fizyczna
– punktualność i dokładność
– podstawowa znajomość języka niemieckiego
– mile widziane doświadczenie w tego typu pracach

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie w niemieckiej firmie
– ubezpieczenie
– atrakcyjne zarobki
– zakwaterowanie płatne 50 euro za tydzień

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres:

Ogłoszenie wygasło

wyświetleń: 1562, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 35255c389da9401f