€ 1500 - 2000 netto/mc

Bez znajomości języka sezonowa praca Niemcy zbiory marchwi i sałaty od zaraz w Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 września 2021 22:16

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw sałaty i marchwi. Zatrudnienie w Ulm dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Ulm.

Wynagrodzenie: 1500 – 2000 € netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca;
  • zatrudnienie w gospodarstwie rolnym;
  • zbieranie, pakowanie do skrzynek, a także plewienie marchwi, sałaty i rzodkiewki;
  • wykonywanie zadań na hali przy pakowaniu oraz sortowaniu warzyw.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz na przynajmniej 2 miesiące;
  • wiek od 18 do 60 lat.

Oferujemy:

  • dużą ilość godzin pracy – każdego dnia od 10 godzin;
  • pracę na dwa miesiące z możliwością stałego zatrudnienia przez cały rok;
  • zakwaterowanie;
  • rodzinna atmosferę;
  • wypłatę na czas.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +49 152 118 777 80

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-sezonowa-bez-jezyka-przy-zbiorach-warzyw-marchwi-salaty-ulm-2021/

Nr ogł.: 8146149f21ac3fc1