€ 9,35 brutto/h

Bez znajomości języka sezonowa praca Niemcy zbiory jabłek od zaraz, Düsseldorf 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2020 18:44

Zatrudnienie w Düsseldorfie dla Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu jabłek. Aktualna od zaraz sezonowa praca w Niemczech z zakwaterowaniem,. które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 9,35 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w rolnictwie przy zbieraniu jabłek;
  • zbieranie jabłek z wykorzystaniem samobieżnego podnośnika;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na około dwa i pół miesiąca;
  • doświadczenie w pracy na roli;
  • zmotywowanie, pracowitość;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zabranie własnej odzieży roboczej i obuwia.

Oferujemy:

  • pracę dla kobiet;
  • zatrudnienie sezonowe;
  • minimum 48 godzin pracy w tygodniu;
  • pracę przez 6 dni w tygodniu i 1 dzień wolny;
  • po przepracowaniu tygodnia możliwość wzięcia jednorazowej zaliczki w wysokości 200 €;
  • zakwaterowanie w cenie 4,70 € na dzień;
  • wypłatę na konto;
  • koszt wyjazdu to 770 PLN, a w tym jest: opieka biura, bilet Polska – Niemcy, polisa ubezpieczeniowa);
  • pościel.

Aplikacja:

CV należy kierować na adres e-mail: niemcy@bispol.com z dopiskiem w nagłówku: Zbiór jabłek Niemcy

Zgłaszać się można również pod numerem telefonu: 134463295 albo 782745508

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorze-jablek-od-zaraz-2020-dusseldorf/

Nr ogł.: 8125f464b8c7da6f