€ do uzgodnienia

Bez znajomości języka sezonowa praca Niemcy przy zbiorach szparagów 2020 Waldsee

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Waldsee
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 lutego 2020 19:06

Ogłoszenie aktualnej od marca-kwietnia 2020 sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie w Waldsee bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Waldsee.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: początek marca – koniec kwietnia 2020.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie zbieranie szparagów.

Wymagania:

  • zatrudnienie dla mężczyzn;
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • pracowitość;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • odpłatne zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie od marca/kwietnia 2020;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z CV ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres e-mail: 1804monika@gmail.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: +49 1762 901 9001

Źródło: praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/niemcy-praca-sezonowa-bez-posrednikow-przy-zbiorach-szparagow-2020-waldsee/

Nr ogł.: 2525e569de8463d7