€ 15,00 - 16,50 brutto/h

Bez znajomości języka praca w Niemczech przy sprzątaniu aquaparku od zaraz Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Duisburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 września 2020 18:11

Aktualna od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka dla sprzątaczy-sprzątaczek. Zatrudnienie w Duisburgu przy sprzątaniu aquaparku z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Duisburg.

Wynagrodzenie: 15,00 € brutto na godz. dla osób na umowie tymczasowej i bez znajomości języka albo 16,50 € brutto na godz. dla osób na stałej umowie ze znajomością języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3 osoby do pracy tymczasowej bez języka oraz 2 osoby z językiem na stałej umowie.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie sprzątał powierzchni aquaparku;
  • zadaniem będzie mycie podłóg, a także sprzątanie leżaków, części restauracyjnej i toalet oraz uzupełnianie środków higienicznych itp.

Wymagania:

  • wysoka kondycja fizyczna;
  • szybkość oraz energiczność;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu na wyjazd;
  • mile widziane doświadczenie przy sprzątaniu;
  • u osób, które będą aplikowały do stałego zatrudnienia, konieczna jest znajomość języka niemieckiego (swobodna komunikacja);
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • zmotywowanie oraz dbanie o dobre imię firmy.

Oferujemy:

  • dokładne zapoznanie z obowiązkami;
  • środki ochronne oraz odpowiednią odzież (co jakiś czas pranie);
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od osoby w hotelu pracowniczym.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Aquapark, Duisburg praca 09/2020

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-sprzataniu-w-aquaparku-od-zaraz-duisburg/

Nr ogł.: 7955f57a38126709

Linki sponsorowane

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.