€ 12/h

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz magazyn z zabawkami 2019 Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 grudnia 2018 19:16

Magazyn hurtowni zabawek z Poczdamu o zaraz zatrudni Polaków do zbierania zamówień. Praca w Niemczech 2019 bez znajomości języka na 4 miesiące z bezpłatnym zakwaterowaniem. Mamy 3 wolne miejsca.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Poczdam.

Wolne miejsca: 3.

Wynagrodzenie: 12 EUR/h.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień dla klientów;
  • przygotowanie zabawek do wysyłki i zabezpieczanie;
  • wydawanie paczek dla firm kurierskich;
  • aktualizacja systemu komputerowego.

Wymagania:

  • umiejętność szybkiej pracy;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • samodyscyplina;
  • umiejętność działania w grupie;
  • motywacja do pracy;
  • zaletą będzie doświadczenie i znajomość języka.

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pracy;
  • chęć do pracy od zaraz na pełny etat;
  • niemiecką umowę o pracę na 4 miesiące;
  • pomoc przy kwestiach formalnych;
  • zakwaterowanie bezpłatne na czas umowy;
  • nadgodziny płatne +25%.

Dla kandydatów:
Ewentualne aplikacje grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.
W aplikacji musi znaleźć się zgoda na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, aktualne CV i LM.

pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w temacie: „Niemcy praca hurtownia zabawek | Poczdam 2019”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-zabawkami-od-zaraz-styczen-2019-poczdam/

Nr ogł.: 9405c24c02c4d460

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.