€ 1900-2700 brutto mc

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz dla par na magazynie RTV Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2019 22:25

Potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech na magazynie z RTV. Ogłoszenie z Ulm dla par bez znajomości języka. Zatrudnienie dla magazynierów z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Ulm.

Wynagrodzenie: 1900 – 2700 Eur brutto mc w zależności od kwalifikacji, umiejętności i znajomości języka niemieckiego.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie ze sprzętem RTV;
  • kompletowanie zamówień dla klientów, które zostały złożone drogą elektroniczną;
  • załadowywanie oraz rozładowywanie samochodów dostawczych;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco przez przełożonego.

Wymagania:

  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • chęć rozwijania się;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • samodzielność;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie swoich obowiązków;
  • zdyscyplinowanie.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • bardzo dobre warunki finansowe + premie świąteczne;
  • pracę na czas określony, a dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej pracy;
  • zakwaterowanie w cenie 450 Eur od pary mc;
  • wsparcie przy sprawach urzędowych.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy przesyłać w jednej wiadomości.

CV w języku polskim oraz niemieckim należy przesłać na adres:

einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem: „Magazyn hurtowni sprzętu RTV, imię i nazwisko”.

W zgłoszeniu należy podać informację o dyspozycyjności, poziomie j. niemieckiego i doświadczeniu.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-dla-par-na-magazynie-rtv-bez-jezyka-ulm-2019/

wyświetleń: 722, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 2165d4320c76faed