€ 1600 netto/mc

Bez znajomości języka praca Niemcy w Kolonii jako pomoc kuchenna od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2020 20:57

Bez znajomości języka restauracja z Kolonii szuka chętnych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz dla pomocy kuchennej z zakwaterowaniem zorganizowanym bezpłatnie.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 1600 € netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w firmie, która przygotowuje i dowozi dania do cateringu dietetycznego, czyli tzw. diet pudełkowych;
  • pracownik będzie przygotowywał posiłki, czyli: kroił, szatkował, mył i obsługiwał urządzenia kuchenne, a także pracował na zmywaku i zajmował się pakowaniem;
  • wykonywanie prostych zadań, które są przydzielane w zależności od aktualnego zapotrzebowania.

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • dostępność od zaraz;
  • zmotywowanie i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji.

Oferujemy:

  • próbną niemiecką umowę z opcją przedłużenia zatrudnienia;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • legalną pracę w przyjaznej atmosferze;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • bezpłatne zakwaterowanie i pełne wyżywienie.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail:

NeueArbeit2020@web.de z tytułem wiadomości: Pomoc kuchenna, 07/2020 Kolonia

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pomoc-kuchenna-kolonia/

wyświetleń: 536, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 1745f2179bcacef7

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.