€ 13,50-15,50 brutto/h

Bez znajomości języka praca Niemcy sprzątanie kina od zaraz w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 marca 2023 18:26

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu kina. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka dla Polaków. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 13,50 – 15,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sprzątanie sal kinowych;
  • dbanie o porządek w różnych pomieszczeniach;
  • segregowanie oraz wynoszenie odpadów;
  • pomoc przy organizacji specjalnych wydarzeń;
  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dostępność od zaraz;
  • pełna samodzielność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • mile widziana znajomość języka;
  • atutem będzie doświadczenie.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • umowę na 3 miesiące z opcją przedłużenia;
  • świadczenia socjalne;
  • płatny urlop;
  • zakwaterowanie w cenie 220 € na mc od osoby;
  • przeszkolenie w języku polskim.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać CV na adres e-mail: stellenanzeige@contractor.net z tytułem: Sprzątanie kina/Berlin + imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-kina-bez-znajomosci-jezyka-w-berlinie/

Nr ogł.: 88641c761624ee8

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.