€ 1850 brutto mc

Bez znajomości języka praca Niemcy pakowanie perfum od zaraz Berlin 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 marca 2019 16:46

Interesująca oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka i aktualne od zaraz. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz perfum.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 1850 Eur brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • szybkie tempo pracy, a polega ona na ręcznym pakowaniu perfum;
  • najpierw pracownik samodzielnie składa pudełka, umieszcza w nich ulotki i perfumy, a następnie zamyka, nakleja etykietę i foliuje.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • samodzielność;
  • umiejętność pracowania pod presją czasu;
  • dużym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • rzetelność.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • szkolenie pracownicze;
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 200 Eur miesięcznie;
  • możliwość rozwijania się i zdobywania doświadczenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości;

CV, LM wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres: pl.arbeiteinstellen@job4u.com z podaniem tytułu: Pakowanie perfum, Dortmund 2019.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-niemcy-praca-od-zaraz-pakowanie-perfum-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

wyświetleń: 1044, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 8015c8faadc1f655