€ 1800 euro/m-c brutto

Stuttgart bez znajomości języka praca Niemcy na produkcji zabawek od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 października 2017 00:13

Możliwość zatrudnienia w zakładzie ze Stuttgartu dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz praca w Niemczech na produkcji zabawek z tworzywa sztucznego.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 1800 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu zadań przy procesie produkcji zabawek
  • zadaniem pracownika będzie składanie i montaż części, pakowanie oraz kontrola jakości produktów

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • pracowitość oraz odpowiedzialność
  • szybkie uczenie się
  • mile widziane prawo jazdy kat.B oraz możliwość przyjechania własnym samochodem
  • status osoby niekaranej
  • zręczność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę z ubezpieczeniem oraz zapleczem socjalnym
  • wsparcie konsultanta na miejscu
  • zakwaterowanie w cenie 250 euro za osobę lub 350 od pary
  • szkolenia wprowadzające

Aplikacja:

Zgłoszenia z podaniem nr. ref.: produkcjazabawek/10/17 należy wysyłać na adres:

Leiharbeiter2017@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-produkcja-zabawek-stuttgart/

wyświetleń: 1167, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 65959e8ff23b187d