€ 2250 - 2550 brutto/mc

Bez znajomości języka praca Niemcy magazyn obuwia od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 września 2022 20:53

Dla magazynierów aktualna od zaraz praca w Niemczech. Zatrudnienie w Hamburgu bez znajomości języka na magazynie obuwia. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2250 – 2550 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie towarów zgodnie z zamówieniami dla klientów hurtowych i indywidualnych;
  • sprawdzanie zgodności dostaw i rozładowywanie ich;
  • pakowanie towarów oraz zamawianie brakujących rzeczy na magazyn;
  • pracownik będzie zabezpieczał przesyłki i przygotowywał dokumentację;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • zaangażowane, sumienne i solidne wykonywanie zadań;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • odpowiedzialność;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • wielozadaniowość;
  • atutem będzie doświadczenie na magazynie.

Oferujemy:

  • strój służbowy;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pracę na 3 zmiany;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premię świąteczną i na urlop;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • stałe zatrudnienie dla najlepszych pracowników;
  • szkolenie pracownicze;
  • pomoc polskiego rezydenta.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z realnym terminem dyspozycyjności należy wysyłać na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. mg/o4/h9/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-dla-komisjonerow-bez-jezyka-na-magazynie-z-obuwiem-w-hamburgu/

Nr ogł.: 5506329fdd62f588